Kids Puzzle Bee Paquete

Kids Puzzle Bee Paquete 1

Fantastyczna, bezpłatna kolekcja wyjątkowych puzzli, przy których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i rozwijają swoje umiejętności dopasowywania fragmentów oraz zdoloności manualne.

Fantastyczna, bezpłatna kolekcja wyjątkowych puzzli, przy których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i rozwijają swoje umiejętności dopasowywania fragmentów oraz zdoloności manualne.

Fantastyczna, bezpłatna kolekcja wyjątkowych puzzli, przy których dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i rozwijają swoje umiejętności dopasowywania fragmentów oraz zdoloności manualne. Bardzo prosty i intuicyjny interfejs, żadnego skomplikowanego menu - do obsługi wystaczy jeden paluszek. Dołożyliśmy starań, aby dopracować każdy szczegół - grafikę, płynność oraz jakże ważną muzykę dedykowaną dla milusińskich. Nie musisz się martwić, że Twoje dziecko będzie nerwowe gdy nie będzie potrafiło ułożyć obrazka - gdy nie ma Cię w pobliżu pomocą służy zawsze uśmiechnięta pszczoła - wystarczy jej dotknąć.W zamian za pomoc nasza pracowita pszczółka chętnie podje troche łakoci, które ustrzeli dla niej dziecko z latających baloników.

Oto, co to nasza gra edukacyjna ma do zaoferowania:

- Zestaw z ponad 90 darmowych zdjęć

- W pakiecie są 3 gry: puzzle, gra pamięciowa w dwóch wersjach i łączenie literek

- Puzzle - polegają na złożeniu czterech puzli w jeden obrazek

- Gra pamięciowa "memo" - to klasyczne odnajdywanie par i ćwiczenie pamięci

- Łączenie literek - polega na odgadnięciu ukrytego pod konturem kropek obrazka, wystarczy połączyć literki według kolejności alfabetycznej ABC

- W każdym z ćwiczeń słodka pszczoła pomaga w rozwiązaniu zagadki, po prostu go dotknąć

- Prosty i intuicyjny interfejs przyjazny dzieciom

- Wysokiej jakości grafiki i animacje

- Uwielbiana przez dzieci na całym świecie melodia w tle

- Sprawdza się doskonale na wszystkich telefonach z systemem Android i tabletach

- I co najważniejsze### Wszystkie gry są dostępne za darmo ###

Gra jest wspaniałą zabawą oraz edukacją dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym. Gdy dziecko rozwiąże zagadkę, w nagrodę otrzymują pęk kolorowych baloników, na których wiszą łakocie dla pomocnej pszczółki.

Gra jest dostępna za darmo w Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crazyhappygame.kidspuzzlebeepack).

Facebook:

https://www.facebook.com/pages/Crazyhappygame/723494907726562

Twitter:

https://twitter.com/crazyhappygame

G+:

https://plus.google.com/115011784959280311769/posts

Kids Puzzle Bee Paquete

Download

Kids Puzzle Bee Paquete 1

Opinie użytkowników o Kids Puzzle Bee Paquete